ברזיל לשניים – יולי 2019

ברזיל לשניים – יולי 2019

יש סיבה שזו הפעם הרביעית שאני טס לשם. מה לא נאמר על ברזיל – מחופיה היפיפיים לאנרגיה השוקקת. מדינה בהחלט מדהימה. אחרי שהייתי שם בדצמבר האחרון החלטתי שהגיע הזמן לביקור נוסף. הפעם החלטתי לטייל עם חברה שלי באיזור שפחות מוכר לישראלים וזהו החלק הצפון מזרחי של המדינה. מזג האוויר שם טוב כל השנה ושם נמצאים החופים הכי יפים בברזיל. אני אחלוק איתכם לאן טיילתי ואיך השתמשתי בנקודות כדי לסגור את הטיסות.

יעד ראשון – ראסיפה, פורטו דה-גליניאס, מארוגוג'י

חוף חברה

מלאס ווגאס (עיר מגורי) לעיר רסיפה אין טיסות ישירות, ובעוד שניתן למצוא לא מעט טיסות לשם עם 2 עצירות. רציתי טיסה רק עם עצירה אחת. לפי המדריך שהסברתי לכם כאן איך להשתמש גוגל פלייטס, ראיתי שהמסלול הכי טוב הוא דרך חברת התעופה Copa airlines. אבל כרטיס למחלקה עיסקית שלהם עולה 2000$ לכיוון!  זה לא בשבילי. בדקתי באתר awardhacker וראיתי שהדרך הכי זולה לסגור את הטיסה במחלקת עסקים היא דרך חברת הנוסע המתמיד של Avianca בעלות של 50,000 נקודות(ניתן להעביר את הנקודות לתוכנית זו מכרטיסי אשראי של אמקס ,סיטי  וקפיטל וואן). נכנסתי לאתר שלהם ואחרי שמצאתי זמינות לתאריך שרציתי ניגשתי לאתר של אמריקן אקספרס בשביל להעביר את הנקודות לחשבון הנוסע המתמיד שלי ב-Avianca ואז סגרתי את הטיסה.

למי שמרגיש קצת מבולבל לגבי הצעדים – כדאי לו לעבור על המדריך המלא בו אני מסביר את כל התהליך מא-ת כאן.

 

יעד שני – מפלי האיגואזו

לאחר שבוע שנהננו מראסיפה וכל עיירות החוף היפות לידה, רצינו לראות את המפלים המפורסמים בעולם. ברגע שבדקתי בGoogle Flights את עלות הטיסה וראיתי שהיא מעל 300$ לכרטיס, ידעתי שכדאי לי להשתמש בנקודות. ראיתי שמי שמפעיל את הטיסה שאני רוצה היא חברה פנימית של ברזיל בשם GOL שעובדת בשותפות עם חברת התעופה Delta .Delta לא נדיבים במיוחד עם תעריפי הטיסות שלהם כשטסים תחת המטוסים שלהם, אבל לשותפים שלהם יש אחלה תעריפים שנקבעים לפי איזורים, כל טיסה פנימית מאותה מדינה תעלה 12,500 נקודות. אחרי שמצאתי באתר שלהם זמינות לטיסות שאני רוצה. סגרנו את הטיסה בעלות של 12,500 נקודות לכרטיס. ניתן להעביר את הנקודות לתוכנית זו מכרטיסי אשראי של אמקס ויש לה גם כרטיס אשראי משלה.

 

יעד שלישי – סאו פאולו

לאחר יומיים במפלים המרהיבים לקחנו טיסה לעיר הגדולה בברזיל, סאו פאולו, כדי לראות את אלופת ברזיל בכדורגל בליגה המקומית. טסנו דרך חברת LATAM המקומית ששייכת לאותה ברית של חברת British Airways. מה שמיוחד ב- British Airways זה שיש לה מחירון טיסות במיילים שהוא מבוסס מרחק ולא איזור, ולכן טיסות שהן קצרות משתלם לסגור דרכה כי התעריפים ממש זולים. עלות הטיסה הייתה 6,000 מיילים לכרטיס טיסה וחברת התעופה שותפה של אמקס וצ'ייס. ניצלתי את העובדה ש- Chase Ultimate Reward הציעו בונוס של 30% על ההעברת נקודות לחברת התעופה הזו קח שבעצם השתמשתי רק 4,700 נקודות בשביל לסגור כל כרטיס. 

הדרך הביתה

יום לאחר מכן לצערי הגיע הזמן לסיים את הטיול ועליתי על טיסה בחזרה הביתה. זה היה השלב הכי טריקי מבחינת סגירת הכרטיס כי פשוט לא מצאתי כרטיס במחיר טוב בנקודות ללאס ווגאס בתאריכים האלה וטיסה במזומן עלתה 1000$ לכיוון אחד! אז נאלצתי להפעיל יצירתיות – מכיוון  שאין טיסה ישירה גם ככה, חיפשתי טיסות ישירות מסאו פאולו לארה"ב ולשמחתי מצאתי טיסה ישירה למיאמי שוב דרך LATAM עם התוכנית של British airways בעלות של 25,000 נקודות. ניצלתי שוב את הבונוס שיש על העברת הנקודות מחשבון Chase וכך שילמתי על הכרטיס רק 19,000 נקודות. וקניתי בנפרד טיסה ישירה ממיאמי ללאס ווגאס  במזומן ב250$. 

לסיכום, סה"כ על 7 טיסות כולל הלוך במחלקת עסקים הוצאתי 104,000 נקודות ו250$. 

אני מקווה שקיבלתם השראה איך להשתמש בנקודות לחופשה הבאה שלכם. ספרו לי האם יצא לכם כבר לסגור טיסה בנקודות, ואני פה לכל שאלה בנושא! 

למדריך המלא לסגירת כרטיס טיסה בנקודות לחצו כאן.

לרשימת כרטיסי האשראי המומלצים לחצו כאן.

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. נימרוד

    איך אתה מקבל בונוס של העברת הנקודות ? צריך לעשות משהו בשביל לקבל כזה?

כתיבת תגובה