You are currently viewing המדריך המלא לניצול נקודות אשראי לטיסות חינם

המדריך המלא לניצול נקודות אשראי לטיסות חינם

נקודות – קונספט של אמצעי תגמול שבאמצעותו חברות האשראי מתמרצות את הלקוח לבצע חיובים דרך כרטיס האשראי שלהם. בניגוד לארץ ישראל – חברות האשראי בארה"ב מנהלות תחרות עזה זו בזו  מי תזכה לשרת את הצרכן, עם השנים התחרות יצרה צורך להגדיל עוד ועוד את התגמול שמקבל הלקוח עד כי לקוחות מתוחכמים דיו, הגיעו לתובנה שבעזרת שימוש מושכל בנקודות אשראי, אין יותר צורך לקנות כרטיסי טיסה וניתן לטוס במחלקות יוקרה בחינם.

אני אישית עושה זאת כבר שנים, והמטרה של האתר והמדריך היא שאתם תוכלו לעשות זאת גם.

תוכן עניינים

צבירת נקודות

שוק כרטיסי האשראי בארה"ב

כרטיסי אשראי

אני בטוח שעד עכשיו אתם סקפטיים ובצדק – בארץ, נקודות אשראי יעניקו למשתמש המצוי מקסימום קומקום חשמלי אחרי 5 שנים. בארה"ב, לשמחתנו הרבה – המצב עובד אחרת.

פה, שוק האשראי הוא סופר תחרותי, הבנקים מתחרים עליכם כלקוחות, ואף מוכנים לשלם לכם לא מעט כסף בעת פתיחת חשבון חדש, דרך מענקי נקודות או זיכויים,  על מנת להרווח אותכם כלקוחות. בכרטיסי היוקרתיים, מענקי הנקודות יכול להגיע לשווי של 1,500$ ויותר!

רוב חברות האשראי, רק על מנת כדי לזכות בכם כלקוח, ייתנו לכם מענק פתיחת חשבון של 50,000 נקודות ויותר בתנאי שתחייבו בסכום מסוים ב-3 החודשים הראשונים. מעבר לכך –  כל חיוב נוסף בכרטיס יביא לכם עוד ועוד נקודות. כך אני צברתי לאורך השנים מיליוני נקודות אשראי… וכל אחד מכם יכול לעשות זאת גם. כל  שצריך הוא דירוג אשראי טוב.

להסבר מה זה דירוג אשראי, למה זה חשוב ואיך בונים אותו לחצו כאן.

למדריך המלא לשימוש בנקודות אשראי, המשיכו לקרא!

איך צוברים נקודות ויוצרים מאגר גמיש

עתה, כשאנו מבינים מדוע הבנקים האמריקאים כאלה נדיבים אלינו, צריך ליישם הלכה למעשה ולהתחיל לצבור נקודות. המטרה שלנו היא בעצם ליצור מאגר נקודות רחב, עם מגוון בנקים וחברות תעופה שונות, על מנת לאפשר לנו גמישות מירבית בהזמנת כרטיס טיסה בנקודות. הדרך הקלה להשגת המטרה – לפתוח כרטיסי אשראי אצל הבנקים השונים ולהשתמש במענק החתימה שהם נותנים, על מנת לצבור מהר מאגר של כמה מאות אלפי נקודות.

לכרטיסי האשראי הכי מומלצים ל- 2020 לחצו כאן.

הדרך השנייה לצבירת נקודות היא דרך חיובים בכרטיסים עצמם – מכיוון שהיום, כל כרטיסי הפרמיום נותנים בונוסים על חיובים שונים, יש חשיבות להתנהלות חכמה כדי למקסם את משחק הנקודות. לדוגמא, יכול להיות שכרטיס אחד ייתן לי שלוש נקודות על כל דולר חיוב במסעדות, אך כרטיס אחר אתן לי ארבעה נקודות על כל דולר חיוב בקניות בסופר. אם כך, נרצה כמובן להשתמש בכרטיסים השונים בהתאם לקטגוריות הבונוסים שלהם. כשאנחנו משלבים את שתי הדרכים ביחד לאורך זמן, תראו שאפשר לצבור במהרה מאגר גדול מאוד של נקודות, אשר יאפשר לכם לטוס לא רק לאן שאתם רוצים, אלא גם לצבור חוויות תעופה מדהימות, במחלקות יוקרה השמורות בדרך כלל לעשירי העולם.

מה ההבדל בין נקודות למיילים?

לאחר שהבנתם איך צוברים מאגר נקודות גדולחשוב גם שתבינו את ההבדל בין הנקודות השונות השייכות לבנקים, לבין מיילים הספיציפים לכל חברת תעופה.

יש עשרות כרטיסי אשראי בשוק, רוב חברות האשראי והבנקים נותנים לכם נקודות בגין חיובים בכרטיס, כאשר לכל בנק יש שם וערך לנקודות הספיציות שלו, שאותם ניתן להמיר אותן לערך כספי (בדרך כלל בערך של סנט לנקודה).

מה שמייחד את הבנקים שאני ממליץ עליהם, הוא שניתן להמיר את הנקודות שלהם למיילים של חברות התעופה, דרך העברת הנקודות לחשבונות ה"נוסע המתמיד" שלהם. וכך אנו הופכים נקודות למיילים. זה שם המשחק מכיוון שדרך חברות התעופה, יש את פוטינציאל הרווח למימוש נקודות הגדול ביותר.

אז מה זה בעצם מיילים?

מיילים – קונספט של אמצעי תגמול שבאמצעותו חברות התעופה מתמרצות אותכם הלקוח, לקנות כרטיסי טיסה דרכם, בעבר היה נהוג לתגמל את הנוסעים ביחס ישיר של 1 ל-1 עבור כל מייל אווירי שהנוסע ביצע דרך חברת התעופה – לדוגמא, אם קניתי כרטיס טיסה של חברת התעופה דלתא, ואורכה הוא 10,000 מיילים, אזי הייתי מקבל קרדיט של  10,000 מיילים לתוך חשבון הנוסע המתמיד של דלתא (לצערי חברות התעופה הבינו בשנים האחרונות שמודל זה אינו כלכלי וזנחו אותו, כעת תגמול המיילים מחושב בעיקר לפי עלות הכרטיס ולא לפי מרחק הטיסה)

את המיילים אפשר לצבור או דרך טיסות, ולכן אם אנו מרבים לטוס בחברת תעופה מסויימת, כדאי מאוד לפתוח חשבון "נוסע מתמיד" אצלה, ההרשמה היא ללא עלות, ותאפשר לנו לצבור מיילים עימה על כל טיסה. או דרך חיובים בכרטיס אשראי יעודי, הצובר מיילים לאותה חברת תעופה כמו כרטיס האשראי זה, השייך לחברת דלתא.

לכל חברת תעופה יש מערכת מיילים משלה, היא קובעת איך היא מאפשרת לכם לצבור ולהשתמש במיילים, וכמה מיילים דרושים עבור כל טיסה. מכיוון שלכל חברת תעופה יש את תוכנית נוסע מתמיד משלה, לא ניתן להעביר אותם מחברת תעופה אחת לשנייה, משמע – אם יש לי 1,000 מיילים בחשבון הנוסע המתמיד של "יונייטד איירליינס", אין לי אפשרות להעביר אותן לחשבון נוסע מתמיד של חברת דלתא.

כרגע יש 4 בנקים המאפשרים לנו להמיר נקודות למיילים דרך מבחר רחב של כרטיסי אשראי שהם מציעים, שימו לב שלכל בנק יש שם יחודי למטבע הנקודות שלו:

 1. Chase – Ultimate Reward
 2.  American express – Membership Rewards
 3. Citi bank – Thank You Points
 4. Capital One –  Miles

דוגמא להמחשה: יש לי 100,000 נקודות בחשבון באמריקן אקפסרס – אזי או שאני יבחר לממש אותם כנגד חיובים בחשבון ואז כל נקודה תיתן לי שווי של סנט אחד, משמע יהיה לי ערך של 1,000$ בנקודות שאני יכול לזכות את החשבון. או שאני יכול לקחת את 100,000 הנקודות, ולהמיר אותן לאחת מעשרות תכניות הנוסע המתמיד שאמריקן אקספרס עובדת איתן כגון אייר פרנסואז יהיו לי 100,000 מיילים בחשבון של אייר פרנס.

על מנת למקסם את מאגר הנקודות שלנו חשוב לפתוח גם כרטיסי אשראי של בנקים, וגם כרטיסי אשראי של חברות התעופה

מימוש נקודות

טיסה במחלקת עסקים

בדיקת עלות הטיסה במזומן

החלטתם שאתם מעוניינים לטוס לאנשהו? הדבר הראשון שאני ממליץ לעשות הוא קודם כל לבדוק כמה עולה הכרטיס במידה ואנו רוצים לקנות אותו במזומן. הסיבה לבדיקה היא כדי לבדוק אם השימוש בנקודות הוא משתלם.

הדרך שבה אני ממליץ לבדוק מחירים היא דרך מנוע החיפוש של גוגל פלייטס. זוהי העדפה שלי מכיוון שאני חושב שהוא הכי נוח, אך כל אחד מוזמן להשתמש במנוע חיפוש האהוב עליו.

כככל אצבע, בטיסות זולות – לרוב עדיף להזמין במזומן. בטיסות יקרות – לרוב עדיף להזמין בנקודות. זוהי הסיבה העיקרית כשאני טס בנקודות, לרוב זה במחלקות יוקרה, שם נמצאים הדילים הכי משתלמים, אך גם קשה יותר למצוא אותם. 

אתן לכם דוגמא כדי להמחיש מדוע אני תמיד בודק את עלות הטיסה במזומן: אני מעוניין לטוס לברזיל, ומחיר הטיסה הוא $500, אני אשווה את מחיר הטיסה לעומת כמה נקודות יעלה לי לטוס טיסה דומה. אני באופן אישי לא מנצל נקודות אם אני לא מקבל ערך של לפחות סנט וחצי פר נקודה. משמע שאם טיסה בנקודות תעלה לי 50,000 נקודות, הייתי מצפה שזה יחסוך לי טיסה דומה שעולה לפחות $750. במידה ואני לא מוצא טיסה שתיתן לי את היחס הזה, אני בדרך כלל אקנה את הטיסה במזומן ואשמור את הנקודות לטיסה אחרת שם הערך של הנקודות יהיו שווים יותר (חשוב לי להדגיש שזוהי רק העדפה אישית שלי, וזכותו של כל אחד לנצל את הנקודות שלו לאיך שהוא רואה לנכון).

בדיקת עלות הטיסה בנקודות

כעת שאנו יודעים כמה עולה הטיסה במזומן, צריך להשוות ולבדוק כמה תעלה טיסה דומה בנקודות –  כך נידע אם שווה לממש נקודות בשביל הטיסה.

יש מבחר רחב של דרכים כדי לבדוק את מחירי הטיסות בנקודות, אך במקום לעבור אחד אחד באתרי חברות התעופה ולראות כמה נקודות הן דורשות על טיסה שכזאת, יש אתר נפלא שעושה כל זאת בשבילנו  – awardhacker. אנו נזין באתר את את שדה התעופה ממנו אנו יוצאים, את השדה בו אנו נוחתים, ובאיזה מחלקה נרצה לטוס. מנוע החיפוש יציג בפנינו את כל האופציות והאינפורציה הדרושה, עבור כל חברות התעופה: מחירי הטיסה בנקודות, מאילו בנקים ניתן להמיר את הנקודות, לאיזה ברית תעופה החברה שייכת, ובאיזה מחלקה במטוס (לזכור את כל המידע, אנו נצטרך אותו בפרק הבא).

לאחר כשסימנו לנו את האופציות הטובות ביותר. השלב הבא הוא לבדוק אם יש זמינות לטיסה שאנו רוצים. חשוב להבהיר – כשרוכשים טיסה במזומן, יש לנו את היכולת לקנות כל כיסא פנוי במטוס. לעומת זאת, כשמזמינים טיסה בנקודות, המצב הוא שונה:

בכל טיסה, חברות התעופה מקדישות רק אחוז מסוים מהמושבים במטוס – למושבים שניתן להזמין דרך מימוש נקודות. במידה וכל מושבים אלו הוזמנו, לא תוכלו להזמין בנקודות מושבים נוספים גם אם יש עוד 200 מושבים ריקים במטוס, מכיוון שאלו מושבים השמורים לרוכשים טיסות במזומן.

בפועל חברות התעופה מנסות למקסם את המערכת שלהם כל הזמן ע"י שיפור מערכת האוטומטית של הקצאת המושבים. לכן קשה לתת כללי אצבע לחברות כאלה ואחרות כי זהו תחום מאוד דינמי, לדוגמא: יש חברות תעופה, השומרות 2 מושבים של מחלקה ראשונה למימוש בנקודות, בכל טיסה. ויש חברות תעופה, הלא מקצות מושבים של מחלקה הראשונה למימוש בנקודות, בכלל, אלא רק אם מושבים אלו לא נמכרו כשבועיים לפני הטיסה.

מאוד יתכן שטיסה שנרצה להזמין במזומן, לא נוכל להזמין בנקודות. לכן ישנה חשיבות לגמישות לתאריכים שונים, למסלולים שונים, ולחברות תעופה שונות. יותר גמישות =  סיכויים גבוהים יותר למצוא טיסה זמינה. רצוי גם לסגור את הטיסה כמה שיותר זמן מראש, שכן המושבים הזמינים בנקודות בטיסה, נסגרים בשיטת כל המזמין קודם זוכה.

איך בודקים אם הטיסה שאנחנו רוצים זמינה לסגור בנקודות ?

אחרי שאנו יודעים איזו טיסה אנו רוצים וכמה היא תעלה בנקודות, הגיע הזמן לבדוק אם היא זמינה. אנו נבדוק זאת על ידי כניסה לאתר חברת התעופה, וחיפוש יעודי דרך מנוע החיפוש של הטיסות בנקודות באתר. בפרק הקודם הזכרתי לכם לרשום את המידע מהאתר Awardhacker, למה זה נחוץ?

כי הדרך הנוחה ביותר לבדוק זמינות טיסה, לאו דווקא תהיה דרך אותה חברת התעופה איתה נרצה להזמין את הטיסה. בעולם הנקודות, אחת הסיבות לכך שישנם מציאות (טיסות במחלקה ראשונה במחירים של מחלקת תיירים), היא כי רוב האנשים לא יודעים איך למצוא אותםחלק ניכר מחברות התעופה, מחזיקות מנועי חיפוש מסובכים ולא יעילים, למציאת טיסות בנקודות דרכם. אז איפה כן לחפש זמינות טיסה ? על מנת לעשות לכם את החיים פשוטים, הגדרתי לכם מראש, עם אילו מנועי חיפוש כן לבדוק זמינות טיסות, כאשר כל מנוע חיפוש, מראה זמינות של טיסות בנקודות של ברית אחרת, בהתאם לברית התעופה לה חברת התעופה שדרכה תרצו לטוס שייכת. 

אלו בריתות התעופה העיקריות בעולם:

 • Star Alliance – מאגדת 26 חברות תעופה בינלאומיות שונות.
 • OneWorld – מאגדת 14 חברות תעופה בינלאומיות שונות.
 • SkyTeam – מאגדת 20 חברות תעופה בינלאומיות שונות.

ביחד הן מייצגות 95% מסך הטיסות בעולם (לצערנו אל-על לא שייכת לאף אחת מהבריתות).

ברגע שאתם יודעים את חברת התעופה איתה תרצו לטוס, ולאיזה ברית היא שייכת – אתם מחפשים את זמינות הטיסה באחד מ-3 מנועי החיפוש האלה בהתאם לברית המתאימה:

דרך מנועי חיפוש אלו תוכלו לדעת אם הטיסה שאתם רוצים זמינה לכם או לא, עשיתי גם הסבר וידאו איך משתמשים במנוע החיפוש. פיתחו חשבון נוסע מתמיד (זה חינם) אצל חברות התעופה הללו, על מנת שתוכלו להשתמש במנועי החיפוש שלהם. הסיבה שאנחנו מחפשים דווקא דרכם היא, כי הם עובדים הכי טוב, ויש להם את היכולת להציג זמינות טיסות לא רק לתאריך ספיציפי, אלא לאורך חודשים קדימה ואחורה, כך קל לבחור תאריך אחר שמתאים, במידה והתאריך הרצוי לא פנוי. ברגע שמצאתם זמינות לטיסה בה אתם מעוניינים, סמנו אותה, ועברו לפרקים הבאים שם אסביר איך להזמין את הכרטיס.

סגירת טיסה

למה דגם המטוס רלוונטי לנו?

דבר אחרון שחשוב לבדוק לפני הזמנת הכרטיס הוא – על איזה מטוס הטיסה תתבצא. יש לכך חשיבות כיוון שהמטוסים מתחדשים כל הזמן, ואיכות חווית הטיסה נקבעת לפי איכות המטוס והמושב המותקן עליו. לדוגמא: חווית הטיסה במחלקת עסקים מיושנת, של חברת אל על, על מטוס בואינג 747 בן 40 שנה – לא תהיה דומה לחווית הטיסה במחלקת עסקים חדישה של אל על, על מטוס הדרימליינר 787.

בפרטי הזמנת הכרטיס יופיע תמיד דגם המטוס, עם המידע הזה אנו פונים לאתר  – Seatguru 

דרך האתר ניתן לראות בדיוק איך נראים מושבי הטיסה בהתאם לחברת התעופה וסוג המטוס, תוכלו להזין כל טיסה עליה אתם שוקלים לעלות, ולראות את המושבים השונים לפי כל מחלקה כולל תמונות והמלצות למושבים ספיציפים. מכיוון שאני מאוד ממליץ על שימוש באתר- הכנתי וידאו קצר שיעזור לכם לראות איך להשתמש באתר.

העברת הנקודות למיילים והזמנת כרטיס הטיסה

לאחר שבדקנו את עלות הטיסה במזומן, עלות הטיסה בנקודות, החלטנו דרך איזו חברת תעופה\חשבון נוסע מתמיד אנו נזמין את הכרטיס, בדקנו שהטיסה זמינה ואת מושבי המטוס, הגיע השלב המרגש שהוא הזמנת כרטיס הטיסה. כל שנשאר עתה הוא להעביר את הנקודות שלכם למיילים של חברת התעופה, ולפנות לאתר שלה ולהזמין את הכרטיס טיסה.

ניקח דוגמא למהחשה – נגיד שאנו רוצים לטוס לארץ ישראל, הזנו את היעד באתר awardhacker, והוא הציג לנו שדרך חברת אול ניפון איירליינס (חברת תעופה יפנית שיש לה שותפות עם אמריקן אקספרס) קיימות טיסות בעלות של 65 אלף נקודות דרך שת"פ עם חברת התעופה יוניטד, בדקנו באתר שלהם וראינו שיש זמינות לטיסה שאנו רוצים, אבל אין לנו בחברה הזאתי מיילים אז איך נשיג אותם?  נלך לאתר של אמריקן אקספרס ונעביר ממנו את הנקודות. על מנת לעשות זאת אני אדגים זאת כן בתמונות, הדוגמא תהיה דרך האתר של אמריקן אקספרס אך העיקרון הוא בדיוק אותו דבר עם כל בנק אחר שממנו אתם מעוניינים להעביר נקודות.

ראשית כנסו לעמוד באתר של אמריקן אקספרס המאפשר לכם לחבר בין חשבון הנוסע מתמיד שלכם בחברת התעופה לבין החשבון שלכם:

https://rewards.americanexpress.com/myca/loyalty/us/catalog/view/ptlanding/?tier=MR&mrk=EAE7318BFB87F3753D846C3BC122B91F

עתה חברו את חברת התעופה המתאימה אליה תרצו להעביר את הנקודות לחשבון, תצטרכו לסמן את שם המשתמש במידה ויש לכם מספר כרטיסים באותו חשבון ולאמת את פרטי האשראי מול חשבון הנוסע המתמיד שלכם.

העברת נקודות

לאחר שחיברתם בין החשבונות, העבירו את כמות הנקודות הרצויה לתוך חשבון הנוסע המתמיד של אותה חברת תעופה. יש לקחת בחשבון שהעברה נקודות לחברות תעופה יכולה לקחת אף 48 שעות עד שנראה את המיילים בחשבון של חברת התעופה (אך לרוב זה עובר תוך כמה דקות).

לאחר מכן כנסו חזרה לחשבון נוסע מתמיד של החברת תעופה והזמינו את הכרטיס טיסה:

לדוגמא למטה יש כרטיס טיסה שהזמנתי מלוס אנג'לס לבנקוק ובחזרה לסן פרנסיסקו במחלקה ראשונה. מיותר לציין שלא שילמתי 20,000$ על כרטיס שכזה כמו שאר הנוסעים במטוס 😀 

סגירת טיסה

מזל טוב! הזמנתם בפעם הראשונה כרטיס טיסה בנקודות. כמו כל דבר אחר בחיים, ככל שתעשו זאת יותר – זה יהפך ליותר ויותר פשוט. הפרק האחרון במדריך מסביר מדוע אנו נאלצים לשלם מיסים בכרטיסי נקודות ואיך משנים כרטיס במידת הצורך.

הסבר על עלויות מיסים וביצוע שינויים בכרטיס טיסה

מחיר כרטיס טיסה מורכב ממספר חיובים שונים, כשאתם קונים כרטיס במזומן, אתם נחשפים רק למחיר הסופי, אך אם תבקשו פירוט מחיר מחברת התעופה, תראו מגוון מיסים והיטלים שונים כחלק ממחיר הכרטיס. לדוגמא – נמלי תעופה גובים מיסים על טיסות נכנסות ויוצאת, יש מס כניסה למדינה, היטלי דלק וכו… זהו כסף שאומנם חברת התעופה מחייבת אותכם בעת רכישת הכרטיס – אך זהו לא כסף ההולך לחברת התעופה, לכן כאשר מוזמן כרטיס טיסה בנקודות, הנקודות מכסות רק את עלות הטיסה מצד חברת התעופה עצמה. זהו לא פוטר אותכם משאר המיסים והיטלים, ולכן תאלצו לשלם את עלות המיסים הללו. החדשות הטובות הן שלרוב עלותן זניחה, ומסתכמת בעשרות דולרים בודדים לכרטיס.

כאן לדוגמא – כרטיס טיסה שלי במחלקה ראשונה מסאו פאולו ללאס ווגאס בעלות של 58,000 נקודות ו46 דולר. כשאני מבקש פירוט מהאתר על מה אני מחויב 46 דולר מעבר לעלות הנקודות, אני רואה בבירור שאלו מיסים שממשלת ארה"ב מטילה עלי בכניסה למדינתה, ומיסים שממשלת ברזיל מטילה עלי ביציאה ממדינתה, אותן לא מעניין שסגרתם את הכרטיס שלכם בנקודות.

לצערי ישנם חברות תעופה מסוימות המנצלות את התמחור הקיים וגובות היטלי דלק דרקוניים בכרטיסי טיסה במחלקות יוקרה (כן בריטיש אירוויס אני מדבר עליך). כשתיקנו כרטיס טיסה שלהם במזומן, אתם לא תבחינו בהבדל, כי המחיר הסופי חייב להיות תחרותי בהתאם למחירי חברות התעופה האחרות, אך בפירוט המחיר תראו שעלות הכרטיס היא זולה יחסית, אך היטל הדלק שהחברה גובה הוא יקר. לקונים את הכרטיס במזומן זה לא רלוונטי כי אותם מעניין רק המחיר בשורה התחתונה, אך לטסים על ידי מימוש בנקודות, המשוואה הזאת גורמת למימוש להיות לא משתלם, מכיוון שעדיין נצטרך לשלם את היטל הדלק היקר. 

לדוגמא – בתמונה יש כרטיס טיסה במחלקת עסקים מלאס ווגאס לתל אביב של בריטיש אירוויס בעלות של – 70,000 נקודות. מחיר לא רע כשלעצמו – אך עם סכום אסטרונומי של מס, כשבודקים למה החברה גובה ממני 493$ מיסים. אנו רואים שמתוך הסכום המקורי, 80% מזה הוא על היטל הדלק שלהם בגובה 413$. מיותר לציין שכרטיס שכזה הוא לא משתלם למימוש בנקודות.

לשמחתינו חברות תעופה עם תמחור שכזה מהוות מיעוט  ותמיד אפשר למצוא מסלול חלופי ומשתלם יותר.

יתרון נוסף שחשוב לי להדגיש בהזמנת טיסות בנקודות הוא ש- שלרוב, תעריפי ביטול או שינוי כרטיס, זולים וגמישים יותר מטיסות המשלמים עליהם במזומן. לרוב דמי הביטול\שינוי, נעים בין חינם עד ל- 200$, בחברות היקרות יותר. בקניית כרטיס טיסה רגיל במזומן – הרבה פעמים החברות לא נותנות את היכולת לשנות את הכרטיס בכלל וגם אם כן, לעיתים זה מלווה במחירים מופקעים.

מסיבה זאת קורה לא פעם שבמידה ואני רואה דיל טוב לטיסה בנקודות, אני פשוט מזמין את הכרטיס, אם בעתיד אני מגלה שאני לא יכול לקחת את הטיסה, אני פשוט משלם את הדמי ביטול. טכניקה זו שימושית במיוחד בטיסות במחלקה ראשונה, שם קשה למצוא זמינות טובה כי יש רק 6 מושבים כאלה במטוס, ולרוב הם נתפסים המון זמן מראש.

לסיכום, אני מקווה שהבנתם את כל הצעדים ושהמדריך ברור, ושאתם מרגישים מוכנים לסגור את הכרטיס טיסה הראשון שלכם בנקודות. אם יש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים לפנות אלי בפרטי.
 

לרשימת כרטיסי האשראי הכי מומלצים לחצו כאן.

לפוסט הזה יש 13 תגובות

 1. מושיקו

  לא הבנתי איך אני מעביר את הנקודות מהחברת אשראי לחברת התעופה.
  אתה יכול להסביר איך עושים זאת?

 2. Oren Peretz

  כן אני יעשה סירטון שבו אני מראה איך עושים את זה.

 3. רום

  אורן,

  אהבתי מאוד את הכתבה המפורטת.
  החלוקה לשלבים וגיבוי בסרטוני הסברה הופכים את התהליך המורכב הזה לפשוט וזמין לכולם.
  קראתי ואתחיל ליישם.
  תודה ובהצלחה!

 4. ספי

  אני גם לא הבנתי איך מעבירים נקודות מחברת האשראי לחבאת התעופה. יש וידאו שמסביר?

  1. Oren Peretz

   ערכתי את החלק בשאיפה להבהיר את הנושא, אם עדיין את מתקשה צרי איתי קשר בפרטי ואסביר

 5. ספי

  האם יש את אותו קונספט של נקודות לבתי מלון?

  1. Oren Peretz

   כן אך הוא לא מתגמל באותה מידה ולכן רוב האנשים בוחרים פחות להשתמש בנקודות לשם כך

 6. מוטי

  האם לאדם שגר בישראל יש דרך בעולם להזמין את אחד מכרטיסי האשראי המומלצים על ידך

  1. Oren Peretz

   לצערי לא, דרושה אזרחות או תושבות אמריקאית. אך ידוע לי שישנם כרטיסי אשראי העובדים בישראל עם מספר חברות תעופה כמו אל על ולופטנזה

 7. חני

  האם הכרטיסים האלו מתקבלים בבתי עסק בארץ?

 8. Oren Peretz

  כן בוודאי, רוב המוחלט של העסקים בעולם מקבל כרטיסי חוץ

 9. ארי

  אני ישראלי ורוצה לקבל כרטיס אשראי אמריקאי האם זה אפשרי והאם דרך הזמנת כרטיס של פיוניר שמביא חשבון אמריקאי וירטואלי זה יעזור להשתמש בו לחברות אשראי אחרות

  1. Oren Peretz

   היי ארי, התשובה הקצרה היא לא. בעוד שבפועל יש דרכים מתוחכמות לעשות את זה ו\או לפתוח חשבון בנק אמריקאי, זה דורש המון תכנון והשקעה ואני בספק אם זה רלוונטי למשתמש המצוי. בעוד שאני מכיר את מוצר הפיוניר, אינני יודע אם הוא יעזור לך להשיג כרטיס אשראי שם, בגדול בלי כתובת יהיה לך מאוד קשה

כתיבת תגובה