סיקור – כרטיס האשראי Chase Sapphire Preferred

סיקור – כרטיס האשראי Chase Sapphire Preferred

כאשר הכרטיס הושק ב-2011 הוא זכה מיד לפופולאריות עצומה, ובצדק. Chase Sapphire Preferred הוא אחד מכרטיסי האשראי הטובים ביותר בשוק, אני באופן אישי מחזיק אותו  מ-2014. לכרטיס עלות שנתית של 95$, וכמעט כל משתמש ירוויח מאחזקתו. אז מה הופך את הכרטיס למוצלח כל כך?

בפוסט זה נדון בנקודות הבאות:

 • סקירת הכרטיס
 • למי כדאי להחזיק כרטיס זה?
 • הטבות
 • יכולת להרוויח נקודות
 • כיצד לממש נקודות
 • לסיכום

למי מיועד כרטיס זה?

לכרטיס מגוון יתרונות והטבות, ההופכים אותו לכדאי לכל משתמש המטייל ומעוניין לצבור נקודות. עם מענק פתיחה נדיב בשווי $ 750 (רק זה מכסה את עלות השימוש של הכרטיס במשך שש שנים), קשה שלא להצדיק את האחזקה שלו כמעט לכל משתמש.

הטבות

 • אין עמלות המרה בשימוש בינלאומי מחוץ לארצות הברית.
 • ביטוח כבודה – אם המטען שלך אבד, נגנב ,ניזוק או התעכב בעת נסיעה או טיסה, והזמנה שלך בוצעה עם הכרטיס, אתה תהיה זכאי לפיצוי על הכבודה ותכולתה.
 • ביטוח כנגד עיכוב נסיעה – אם רכשת את הנסיעה שלך בכרטיס, והנסיעה שלך מתעכבת ביותר מ-6 שעות בגלל סיבה המכוסה בביטוח, תהיה זכאי להחזר עבור הוצאות שנגרמו לך כתוצאה מהעיכוב. לדוגמא: הוצאות אוכל, לינה, מוצרי טיפוח ובגדים.
 • ביטוח ראשוני בינלאומי בהשכרות רכב חינם (רוב הכרטיסים מציעים הטבה כזאת בכביטוח משלים לביטוח שנאלץ לקנות, בכרטיס הזה – הביטוח הוא המכסה העיקרי ואין צורך בכיסוי נוסף)
 • 12 חודשי שירות DashPass חינם.

יכולת להרוויח נקודות

הכרטיס מיועד למטיילים וככזה, גם קטגוריות הבונוס שלו מתגמלות בהתאם, בבונוסים של כפול 5 על תחבורה שיתופית ופי 2 על קטגוריות פופולאריות בתחום הנסיעות והאוכל. 

 • 5x נקודות על כל דולר חיוב דרך חברת התחבורה השיתופית Lyft
 • 2x נקודות על כל דולר חיוב במסעדות, הוצאות טיסה ונסיעות.
 • 1x נקודות על כל שאר החיובים
  כיצד לממש נקודות

בדרך כלל תקבלו את מירב הערך מהנקודות, על ידי העברתם למיילים של חברות תעופה כפי שלימדתי אותכם כאן במדריךהנקודות של צ'ייס גמישות, וניתן להמירם למיילים אצל כ-10 חברות תעופה שונות, הכוללים לפחות אפשרות שימושית אחת בכל אחת מבריתות התעופה הגדולות: SkyTeamStar Alliance ו- Oneworld.

כמו כן לא חסרות דרכים נוספות להשתמש בנקודות: ניתן להשתמש בהם כדי לקנות כרטיסי מתנה (גיפט קארדס), כיסוי חיובים בחשבון ואף לממש את הנקודות בערך של נקודה לסנט ורבע (25% יותר מהנהוג בשוק) כשמנצלים את הנקודות להוצאות נסיעה דרך פורטל הנסיעות שלהם.

לסיכום

הכרטיס מציע החזר ריאלי גבוה של 2.5% בהוצאות על מסעדות ונסיעות, שירות לקוחות מעולה, ומגוון הטבות שימושיות בעת נסיעות. זהו אחד מכרטיסי האשראי הבודדים שמעניק כיסוי של ביטוח ראשוני בינלאומי בהשכרות רכב. לכן, אם ברצונכם לשכור רכב מחוץ לארה"ב, זהו הכרטיס הנכון עבורכם. כל אלו ועוד הופכים את כרטיס זה  למועמד חזק לארנק שלכם.

*גילוי נאות – על חלק מכרטיסי האשראי שאתם פותחים דרכי אני מקבל עמלה קטנה מחברות האשראי העוזרות לי לתחזק את עלויות האתר. אינכם חייבים לעשות זאת דרכי ואתם יכולים גם להזמין אותו בנפרד, אך אני דואג שתקבלו את ההצעות הטובות ביותר וגם אודה לכם אם תבחרו לתמוך בי כדי שאוכל להמשיך ולתת תוכן איכותי לכם הקוראים.

לכרטיסי האשראי המומלצים ביותר לחצו כאן.

למדריך המלא לסגירת כרטיס טיסה בנקודות לחצו כאן.

לפוסט הזה יש 3 תגובות

 1. יהודה

  שלום רב
  האם יש להם שירות לקוחות גם בעברית?
  למי אני יכול לפנות כדי לברר על שאלות, נקודות, בירורים, ניצול הכרטיסים?
  בצייס ספייר האם קניות בסופרמרקטים בארץ ישראל גם נחשב לאוכל שמקבלים *2?
  האם חברות תעופה מישראל גם כלולים בהסכמים.
  תודה רבה.
  בקיצור שואל מי האבא שלי אם אני מזמין כזה כרטיס???

 2. יהודה

  האם אני חייב כרטיס אשראי אמריקאי?
  באם כן איך אני עושה את זה? אין לי כלום עם אמריקה…

 3. Oren Peretz

  היי יהודה, לצערי כרטיס זו כמו אחרים באתר הוא רלוונטי רק לאנשים אשר גרים בארה"ב או מחזיקים בתושבות\אזרחות שם.

כתיבת תגובה